چگونه بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن را پیدا کنیم؟

چگونه بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن را پیدا کنیم؟

امروزه ارائه سرویس به مشتریان تنها از طریق وب سایت و فضای مجازی صورت نمی گیرد. تفاوتی ندارد که کسب و کار شما مربوط به فروش محصول و یا ارائه خدمات باشد؛ در هر صورت وجود اپلیکیشن تاثیر بسزایی در ارائه خدمات ایفا می کند. برای ساخت و توسعه اپلیکیشن موبایل روش های مختلفی وجود دارد. در این میان بهترین گزینه برای ساخت اپلیکیشن، استفاده از شرکت های معتبر در این زمینه است. اما سوال! چگونه بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن را پیدا کنیم؟ برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل کار ساده ای نیست. در نتیجه برای ساخت اپلیکیشن موبایل بهتر است از طریق شرکت های معتبر در این زمینه استفاده کنیم. برای انتخاب بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل، معیارها و نکات مهمی وجود دارد. آگاهی از این نکات و اعمال آن ها جهت ساخت اپلیکیشن الزامی هستند. در این مطلب قصد داریم اصول و نکات لازم در انتخاب بهترین شرکت برنامه اپلیکیشن را بررسی کنیم؛ در ادامه با ربین وب همراه باشید.

ویژگی های بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن

امروزه دانش برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل یکی از تخصص های بولد و فراگیر در دنیای اینترنت محسوب می شود. برای ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل دو روش کلی وجود دارد. روش اول، سفارش برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل به فریلنسرهای فعال در این زمینه است. مزیت های این روش سرعت عمل در تحویل پروژه و اقتصادی بودن هزینه نهایی است. اما، این روش معایب زیادی نیز دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. در حقیقت، استفاده از فریلنسرها جهت برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل پیشنهاد ایده آلی نیست. چرا که در پایان پروژه ممکن است ثبات و پشتیبانی فریلنسر برای شما دردسرهایی به وجود بیاورد. اما عدم ثبات و پشتیبانی به چه معناست و چه اهمیتی دارد؟

همانطور که در ابتدا پاراگراف اشاره شد، استفاده از فریلنسرها هزینه کمتری برای مشتریان خواهد داشت. حال تصور کنید که پروژه برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شما به پایان رسیده و خروجی نهایی در دستان شماست. در صورت وجود هرگونه باگ و یا مشکلاتی نظیر تغییر دیزاین، افزودن آیکون ها، بهبود سرعت و …. دسترسی به فریلنسر کار دشواری است. اغلب فریلنسرها پس از پایان پروژه برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند. اما اگر دیدگاه شما بلند مدت باشد و در آینده نیاز به تغییرات کلی داشته باشید، تکلیف چیست؟ در این شرایط پیشنهاد می کنیم که با انتخاب بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن دیگر نگران این معایب نباشید.

بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

مزیت های بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن

  • کار تیمی و انتخاب مدرن ترین روش های طراحی اپلیکیشن
  • ضمانت و پاسخگویی در صورت ایجاد مشکلات
  • پشتیبانی آنلاین به صورت 24 ساعته
  • استفاده از شیوه های هیبرید و نی تیو در برنامه نویسی
  • تجربه کاری و و نمونه کار
  • تست برنامه نهایی قبل از انتشار
  • استفاده از نیروی کار ماهر و آزموده شده

معیارهای برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

برای انتخاب بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل، باید معیارها و اصول استاندارد این حوزه کاری مورد توجه مشتریان قرار بگیرد. داشتن معیارهای برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل ارتباط مستقیمی با تجربه و سطح دانش برنامه نویسی دارد. در ادامه قصد داریم تمام موارد مهم و نکات اصولی جهت سفارش ساخت اپلیکیشن را شرح دهیم. توجه داشته باشید که برخی از این معیارها شاید در ابتدای پروژه کارآمد و مهم محسوب نشوند، اما در آینده موجب سهولت و راحتی در کار مشتریان خواهند شد.

ارائه نمونه کار

ارائه نمونه کار یکی از مهم ترین معیارهای بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل است که توسط شرکت های معتبر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. توجه داشته باشید که برخی از فریلنسرهای فعال و معتبر نیز دارای نمونه کار هستند. در واقع، ارائه نمونه کار موجب می شود که مشتریان اطمینان خاطر بیشتری برای سپردن پروژه به شرکت داشته باشند. وجود نمونه کار و همکاری با وب سایت های بزرگ می تواند نقش موثری در انتخاب بهترین گزینه باشد.

قیمت برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

برای ثبت سفارش و انتخاب بهترین شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن، حتما مراقب شرکت هایی که قیمت هایی عجیب و غیرواقعی ارائه می دهند، باشید. این شرکت ها ممکن است برای به دست آوردن پروژه شما، با وعده های پوشالی در آینده باعث ایجاد مشکل در پروژه‌ شوند. ارزان ترین یا پرهزینه ترین اپلیکیشن، ضمانتی بر خوب بودن شرکت مدنظر شما نیست. توسعه دهندگان حرفه ای در یک شرکت معتبر شما را در جریان فرایند مختلف طراحی اپلیکیشن قرار می دهند و متناسب با آن هزینه های توسعه اپلیکیشن را با شما در میان می گذارند. این معیار از دشوارترین فاکتورها برای انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موردنظر محسوب می شود.

برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

زیرا طراحی اپلیکیشن دارای قیمت ثابتی نیست و هر شرکت با توجه به ماژول ها و امکانات اپلیکیشن، توانایی ها، تجربه کاربری و طراحی رابط، خدمات پس ‌از فروش، کیفیت اپلیکیشن و … نرخ مختص به خود را ارائه می دهد. پیش ‌از انتخاب یک شرکت طراح بهتر است با توجه به قیمت پیشنهادی اپلیکیشن، تحقیقات جامعی انجام دهید. توصیه می کنیم برای ساخت اپلیکیشنی که بتوانید به وسیله آن درآمد کسب کنید، کیفیت، پشتیبانی و امنیت اپلیکیشن را فدای کم هزینه بودن قیمت آن نکنید. البته همان طور که در بسیاری از موارد قیمت پایین دلیل بر بد بودن اپلیکیشن مورد نظر نیست؛ همانگونه که قیمت بالا نمی تواند تضمین کننده کیفیت بالای اپلیکیشن باشد. به‌ همین دلیل لازم است پیش‌ از ثبت سفارش خود تا حد امکان تحقیق کرده و با اطلاعات کافی یک شرکت مناسب انتخاب کنید. (منبع)

پشتیبانی کامل

پشتیبانی یکی دیگر از معیارهای بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در حقیقت، پس از پایان پروژه پشتیبانی و توجه به مشکلات مهم ترین نیاز مشتریان محسوب می شود. سعی کنید شرکتی را برای طراحی اپلیکیشن در نظر بگیرید که توانایی پشتیبانی به صورت 24 ساعته را داشته باشد. برای اطمینان از پشتیبانی مناسب شرکت ها، می توانید قبل از سپردن پروژه، آن ها را تست کنید. به این صورت که با پشتیبانی وب سایت تماس بگیرید و به عنوان مشتری از آن ها درخواستی داشته باشید. در صورت پاسخگویی سریع و کامل، می توانید پشتیبانی آن شرکت را مناسب تلقی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *