فناوری جدید در لباس های هوشمند

فناوری جدید در لباس های هوشمند

فناوری جدید در لباس های هوشمند، می ‌تواند برای ردیابی و نظارت بر فعالیت، الگوهای خواب و شاخص ‌های سلامتی مانند ضربان قلب، فشار خون و دمای بدن استفاده شود. پوشاک هوشمند جدیدترین روند در فناوری لباس است. لباس‌ های هوشمند یا پوشیدنی‌ ها همچنین می ‌توانند دستگاه‌ هایی مانند تلفن شما را کنترل کنند، در محیط‌های جدید با ویژگی ‌های واقعیت افزوده پیمایش کنند و حتی از طریق پیام ‌های متنی یا صوتی با افراد دیگر ارتباط برقرار نمایند. در واقع توسعه تکنولوژی در لباس ها، زندگی ما را آسان‌تر کرده است.

مزیت های فناوری جدید در لباس های هوشمند

در اینجا برخی از بهترین این پوشیدنی ها به همراه مزیت های فناوری جدید در لباس های هوشمند آورده شده است:

فناوری جدید در لباس های هوشمند

ژاکت Levi’s Commuter x Jacquard

ژاکت Levi’s Commuter x Jacquard اولین پارچه ژاکاردی است که با نخ رسانا ساخته شده است. این بدان معنی است که در حالی که شما آن را می پوشید، می تواند به طور خودکار تشخیص دهد که گوشی هوشمند شما در جیب یا کیف شما قرار دارد یا خیر و اگر آنجا باشد، به تلفن شما متصل می شود.

می توانید موسیقی خود را کنترل کنید، به تماس ها پاسخ دهید و با دستیار Google تعامل داشته باشید در حالی که هرگز تلفن خود را از جیب خود بیرون نمی آورید. این ژاکت در ابتدا برای دوچرخه سواران طراحی شده بود تا در حین لذت بردن از سواری، به تلفن همراه خود دسترسی داشته باشند.

سایر فناوری جدید در لباس های هوشمند عبارتند از مواد بازتابنده روی آستین و پشت برای افزایش دید در شب و غشای ضد آب که شما را در هر شرایط آب و هوایی خشک نگه می دارد.

توسعه تکنولوژی در لباس ها با جوراب سنسوریا

از دیگر موارد در توسعه تکنولوژی در لباس ها، جوراب سنسوریا می باشد. چه در خانه باشید، چه در باشگاه یا در حال حرکت، جوراب‌ های Sensoria به شما کمک می ‌کنند تا روی تناسب اندام خود متمرکز بمانید. جوراب ها دارای یک سنسور داخلی هستند که نبض شما را ردیابی می کند و به صورت بی سیم از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند شما ارسال می کند.

این فناوری جدید در لباس های هوشمند به شما این امکان را می دهد که میزان سختی کار خود و پاسخ بدن به هر تمرین را پیگیری کنید. شما دقیقا می دانید که چه زمانی باید بیشتر به خودتان فشار بیاورید و چه زمانی استراحت کنید. همچنین می‌ توانید از جوراب ‌های تناسب اندام Sensoria به‌ عنوان گام ‌سنج استفاده کنید.

فناوری جدید در لباس های هوشمند

فناوری جدید در لباس های هوشمند Neviano

لباس شنا زنانه Neviano به شما کمک می کند تا در داخل و خارج از آب بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. مایوی این برند از مواد اختصاصی ساخته شده است که انعطاف پذیر و مستحکم است و به شما امکان می دهد بدون از دست دادن حمایت یا پوشش آزادانه حرکت کنید.

لباس شنای Neviano مجهز به حسگرهای UV هوشمند است تا زمانی که زمان زیادی را زیر نور خورشید گذرانده اید به شما هشدار می دهد. این فناوری جدید در لباس های هوشمند، کاملا کاربردی است و می تواند با رشد سریع هوش مصنوعی در پوشاک ها، پیشرفت های قابل توجهی داشته باشد. برای دست یابی به اطلاعات جدید فناوری، با ربین وب همراه باشید.