تکنولوژی همزادِ دیجیتالی

تکنولوژی همزادِ دیجیتالی | همزاد هوشمند در آینده تکنولوژی

تکنولوژی همزادِ دیجیتالی یا فناوری دوقلوی دیجیتال مفهومی است که شامل ذخیره ‌سازی یک نسخه مجازی از یک جسم یا سیستم فیزیکی در حافظه رایانه است که به راحتی قابل دسترسی و کار است. این فناوری روشی مقرون به صرفه و کارآمد برای نظارت، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی عملکرد اشیاء و سیستم های فیزیکی ارائه می دهد. با یک دوقلو دیجیتال و همزاد هوشمند در آینده تکنولوژی، صنایع مختلف می ‌توانند بینش ‌های ارزشمندی در مورد عملکرد، انعطاف ‌پذیری و محدودیت ‌های یک محصول بدون تغییر فیزیکی نمونه اولیه به دست آورند.

ایده تکنولوژی همزادِ دیجیتالی

ایده تکنولوژی همزادِ دیجیتالی می تواند پیچیده باشد. اما درک این مفهوم، حتی در ابتدایی ‌ترین شکل آن، می ‌تواند فرصت ‌های هیجان ‌انگیزی را در اختیار شما قرار دهد که بتوانید بدون افزایش بیش از حد بودجه یا استعدادها، از آنها استفاده کنید. همه اینها به فرآیند دیجیتالی شدن بستگی دارد. اما چگونه می توانید از فناوری دوقلو دیجیتال برای ایجاد آینده شهرهایمان استفاده کنیم.

تکنولوژی همزادِ دیجیتالی

دیجیتالی کردن دارایی های فیزیکی از ایده تا اجرا

دیجیتالی شدن به هر حوزه ای از دنیای معاصر رسیده است و فناوری های جدیدتر به طور قابل توجهی در حال پیشرفت هستند. افزایش دیجیتالی شدن عمومی در بازار، یک فناوری جدید است. کارشناسان املاک و مستغلات تاثیر مثبت نوآوری دیجیتال بر صنعت را درک می کنند.

 تکنولوژی همزادِ دیجیتالی به املاک و مستغلات فرصت قابل توجهی برای افزایش نحوه سرمایه گذاری، ساخت و توسعه سازه ها و املاک مردم ارائه می دهد. شما می توانید به طور قابل توجهی نظرات مشتریان را در محیط های تجاری و خصوصی آنها با کمک فناوری املاک بهبود بخشید.

تاثیر همزاد هوشمند در آینده تکنولوژی بدین گونه است که می تواند تصمیمات آگاهانه تری را در معاملات املاک و مستغلات ممکن سازد و در عین حال تأثیر منفی صنعت بر محیط زیست را کاهش دهد. طراحان می توانند اطلاعات را جمع آوری کرده، انتقال دهند و با سطحی از دقت و سرعت که قبلا غیرممکن بود، اقدام کنند.

تکنولوژی همزادِ دیجیتالی

تعریف تکنولوژی همزادِ دیجیتالی چیست؟

تکنولوژی همزادِ دیجیتالی، یک نمایش کامپیوتری از یک محصول، عملیات یا عملکرد واقعی است. برای اضافه کردن زمینه، یک دوقلو دیجیتال یک عکس فوری از یک دارایی یا محصول فیزیکی است. شما می توانید از دوقلوهای دیجیتال به جای عبارت کپی دیجیتال استفاده کنید.

همزاد هوشمند در آینده تکنولوژی، به عنوان همتای دیجیتالی یک موجودیت در دنیای فیزیکی عمل می کند و داده های جمع آوری شده در مورد کالای فیزیکی را تکرار می کند. این شی می تواند یک موجودیت باشد، مانند یک موتور جت یا توربین بادی، یا یک موجودیت تجمیع شده، مانند یک آسمان خراش، نیروگاه، یا حتی یک شهر کامل و فرآیندهای مرتبط با آن باشد.

می‌توانید از تکنولوژی همزادِ دیجیتالی برای بازآفرینی فرآیندها و منابع فیزیکی و برای جمع ‌آوری اطلاعات استفاده کنید. می ‌توانید از آنها برای پیش ‌بینی عملکرد فرآیندها بهره ببرید. فناوری دوقلو دیجیتال یک برنامه نرم افزاری است که از داده های جمع آوری شده از دنیای واقعی برای تولید شبیه سازی هایی استفاده می کند که ممکن است به طور دقیق نحوه انجام یک فرآیند یا یک محصول در آینده را پیش بینی کند. برای مطالعه در خصوص فناوری های جدید، با ربین وب همراه باشید.